STAVOMODUL s.r.o.
Naše výrobky zjednoduší Vaši stavbu

Ceník

Ceny základových tvarovek

Nabídkovou cenu základových tvarovek ovlivňuje: rozměry základů, počty rohů, zvolená tloušťka venkovní izolace, potřeba atypických tvarovek a samozřejmě i aktuální ceny vstupních materiálů. Cena základových tvarovek soklů TERMO se proto kalkuluje dle zakázkové výroby individuálně na každou stavbu.

Potřebné podklady k vypracování bezplatné cenové nabídky základových tvarovek:

  výkres půdorysu přízemí a příčný řez zaslaný mailem (info@stavomodul.cz), nejlépe ve formátu pdf, případně i jako jednotlivá fota.

Výkres základů není potřebný, neboť spodní část základů, včetně šířky základových pásů zůstane beze změn.

ORIENTAČNÍ CENY ZÁKLADOVÝCH TVAROVEK ... (půdorys 11,0 x 8,0 m, 4 ks venkovních rohů) k datu 12/2019:

Venkovní stěna XPS tl.60 mm 20.860,- Kč bez DPH
Venkovní stěna XPS tl.80 mm 22.760,- Kč bez DPH
Venkovní stěna XPS tl.100 mm 24.660,- Kč bez DPH
Venkovní stěna XPS tl.120 mm 26.560,- Kč bez DPH

Ceny a porovnání věncovek a překladů

Nabídkovou cenu základových tvarovek ovlivňuje: individuální požadavky na materiál a rozměry izolantů stěn a potřebné tloušťky a druhy zdiva způsobí mnoho desítek až stovek variant řešení. Proto je nezbytné, ve snaze co nejnižší ceny, kalkulovat nabídkové ceny individuálně.

Potřebné podklady k vypracování bezplatné cenové nabídky věncovek/překladů:

U tvarovek věnců postačí uvést tloušťku zdiva a celkovou délku věnců.
Řešení překladů vychází ze zvolené varianty technického řešení věnců, jejich délky či světlosti otvoru. U roletových překladů navíc je potřebné znát pro správnou velikost schránky i výšku otvoru pro stanovení velikosti nábalu venkovní žaluzie nebo rolety.

Cenové porovnání věncovek pro zdivo tl. 375 mm, délky 1000 mm (formát PDF)

Ceny dopravy

Cena dopravy se kalkuluje ihned po zákazníkem zvolené variantě řešení. Aby doprava neznehodnotila výhodnost vyráběného produktu, hledáme se zákazníkem cenově nejpřijatelnější řešení (vlastní doprava zákazníka, vlastní doprava Stavomodul s.r.o., doprava vytížením – sběrnou službou).

Cenovou nabídku bezplatně provedeme a zašleme nejbližší možný termín s ohledem na termíny přijatých poptávek. Pokud je potřebná urychlená nabídka, toto uveďte či zavolejte.

V případě dotazů nebo zájmu volejte 601 234 140


úvodní stránka


© STAVOMODUL s.r.o.    Tel.: (+420) 601 234 140    E-mail: info@stavomodul.cz    Web: www.stavomodul.cz    Nakládání s osobními údaji